• Wnętrza w stylu angielskim

    Wnętrza w stylu angielskim

    Każde wnętrze ma swój jedyny i niepowtarzalny charakter, ale są drobiazgi, które nakierowują je na konkretny styl. I tak o to styl angielski, używany przy aranżacji wnętrz mieszkalnych, kojarzy się z niezwykłą delikatnością i subtelnością. Ten styl przede wszystkim opiera się na delikatnej tonacji kolorów, przeważa tu biel i beż. Jednakże ten być może surowy …
  • Architekt

    Architekt

    Architekt to człowiek, który zna się na swojej pracy. Jaka to praca? Nazwa stanowiska jest ściśle związana z architekturą. Tym także zajmuje się taka osoba. Planowanie oraz tworzenie planów architektonicznych. Tym, czym zajmuje się taka architektura- tym zajmuje się architekt. Jest to proste zauważanie oraz uwzględnienie takiej dziedziny. Widać, że architekt musi być przystosowany do …

Badanie serca

Echo serca jest to badanie ultrasonograficzne. Jest ono możliwe, dzięki wykorzystaniu ultradźwięków. Badanie serca jest bezbolesne i bezinwazyjne. Co więcej, ewentualne nieprawidłowości są widoczne przez kardiologa już w trakcie badania. Echo serca pozwala wykryć choroby mięśnia sercowego i wprowadzić odpowiednie leczenie.

Czemu służy echo serca?

Dzięki badaniu możliwa jest ocena funkcjonowania oraz budowy zastawek i komór serca, ocena struktur oraz materiału zatorowego, przepływu krwi. Za pomocą badania kardiolog ocenia także wady serca oraz kurczliwość mięśnia sercowego. USG serca wykonywane jest przy podejrzeniu choroby wieńcowej, zapalenia mięśnia, czy zawału serca. Badanie wykonywane jest także profilaktycznie, jeżeli pacjent zauważy nieprawidłowości oraz po przebytym zawale, czy chorobie niedokrwiennej mięśnia sercowego. Dokładne informacje dostępne są tutaj: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/kardiologia.

Echo serca u dzieci w Poznaniu – gdzie wykonać badanie?

Badanie echo serca w Poznaniu możliwe jest w Centrum medycznym NeoMedica. USG serca wykonuje się w każdym wieku. Dzięki możliwości wykonania badania w domu pacjenta, USG staje się szczególnie przyjazne dzieciom i osobom starszym. Jeżeli rodzic woli wykonać badanie w Centrum Medycznym, może być obecny przy badaniu dziecka, a co więcej lekarz podchodzi do małego dziecka w sposób przyjazny, zachęcający do kolejnych wizyt. Jeżeli rodzic zauważy nieprawidłowości w pracy serca dziecka, warto udać się na echo serca. Poznań gwarantuje opiekę najlepszych specjalistów w dziedzinie kardiologii.

Comments are closed.

Tagi