• Pękna podłoga podstawą estetycznego mieszkania

    Pękna podłoga podstawą estetycznego mieszkania

    To, w jaki sposób będzie prezentował się Twój dom zależne jest w dużym stopniu do podstawowych kwestii wykończeniowych takich jak między innymi forma podłoża, jakie zafundujemy swemu lokum mieszkalnemu. Najbardziej popularne są na chwilę obecną mocno zróżnicowane płytki podłogowe.
  • Nowoczesne meble na wymiar

    Nowoczesne meble na wymiar

    Dzisiejszy świat daje nam wiele możliwości dostosowywania posiadanych przez nas mebli w naszych domach czy mieszkaniach. Oczywiście każdy z nas jest inny, każdy ma inne wymagania, gusta czy upodobania względem wyposażenia, warto właśnie dlatego dobierać elementy w najbardziej odpowiedni dla naszych potrzeb sposób. Istnieje bardzo ciekawa opcja pozwalająca na dość jasne wykończenie naszego mieszkania, meble …

Zanim zabierzemy się do remontu

Zanim zabierzemy się za remont naszego mieszkania, lub domu warto zastanowić się jakie zasady powinny nam przyświecać. Powinniśmy zadbać więc o to, by w całości określić styl mieszkania, aby nie powstał projekto­wy miszmasz. Podpatrzone u innych aranżacje powinny nam służyć jako inspira­cje, a nie jako gotowe rozwiązania, które na siłę kopiujemy, tracąc w ten sposób wielki potencjał naszego wnętrza mieszkania lub domu. Chcąc przystąpić do remontu lub urządzania mieszkania, nie musimy zasięgać rady architekta. Powinniśmy jednak wystrzegać się paru podstawowych błędów, które bardzo jest łatwo popełnić. Po pierwsze gdy rozpoczynamy urządzać nasze mieszkanie, często po efektach widzimy, że nie do końca przemyśleliśmy nasz plan działania. Możemy przez to odnieść wrażenie, że poszczególne elementy, takie jak meble, dodatki, kolor ścian itp. zostały dobrane przypadkowo, tworząc kolaż. Po drugie musimy pamiętać, ze każde pomieszczenie i lokal jest inne i że nie powinniśmy się do końca sugerować przykładem. Po trzecie i najważniejsze – tak zwana złota zasada – najważniejsza jest prostota i umiarkowanie, to zapewni nam sukces i poczucie ładu i estetyki.

Comments are closed.

Tagi